Svet-Stranek.cz
Moje výrobky a rady
Korálky Věrča

Laminování pro zábavu i užitek:Moje výrobky a rady

Laminování pro zábavu i užitek

Pokud si chcete užít jednoduchou zábavu a přitom vyrobit užitečné maličkosti do bytečku - laminujte,laminujte
V nejmenovaném marketu L... jsem před časem objevila Laminovací přístroj za cca 400,-Kč i se startovací sadou folií. Zakoupila jsem a hned začala vyrábět maličkosti do bytečku, ale i pro své přátele. Chtěla bych se podělit o nápady i s dalšími tvůrčími lidičkami.
Tak například moje kamarádka má nějaké problémy a povídá:" Potřebovala bych čtyřlístek pro štěstí, ale v Praze není kam na něj." To byla výzva. Nasbírala jsem u nás na venkově čtyřlístky a hurá do laminovačky. Poskládala jsem je a zalaminovala do folie na vizitky, aby je mohli přátelé nosit stále u sebe. Pak přibyla fotečka očekávaných vnoučátek, otvírací doba knihovny a ordinační hodiny obvodní lékařky. Prostě samé potřebné informace. No a byl krůček k vlastní tvorbě.
Takové prostírání na slavnostní stůl ze zbytků bavlnek a pár flitříků, záložky do knihy a v ní usušené květy ibišků z naší zahrady a obrázky nad jídelním stolem.
Nasušila jsem květy našich ibišků, poskládala je do folie A4, (stojí cca 7,-Kč) a zalaminovala. Jde to docela dobře a fakt moc pěkně to vypadá. V rámečku jsem podložila zalaminované květy ubrousky , které jsem právě dávala na jídelní stůl. Až budu na dně s ubrousky vymněním je za ty, které budou na řadě a bude to zase celá soupravička. Tak se na to mrkněte a nápad bude na stole. Je to jednoduché a je to bezva zábava třeba na zimní večery pro celou rodinu.
Teď jsem nasbírala listí, suším a suším a budu vytvářet podzimní výzdobu do oken a na stůl. Až to bude hotové přidám fotečky.

Tak je to tady, už jsem to vytvořila a je to super.!!!!!

Podzim je prostě super. Je barevný, tvárný a materiálu všude spousty. Našla jsem krásné listí a vůbec ho nesušila.Jde to totiž zalaminovat hned a nejsou s tím žádné potíže. Naopak větší listy usušené mi občas popraskaly.Také jsem natrhala různé přírodniny na zahradě a hned je dala do folie a bezva.

Pro mou kamarádku Naděnku z Jihlavy: Mrkni na lístky růží ze zahrady.Nic jsem nesušila a teď jsem je dala i s folií do skla a na stěnu do ložnice a je to moc hezké. Myslím, že tvá orchidea by byla také super.
Pro Jíťu z Liberce: děti by se určitě vyřádily na táboře s herbářem ve folii a mohlyx by si to i odvézt domu. Pouvažuj.

Mrkni na : fotogalerie laminování