Svet-Stranek.cz
Moje výrobky a rady
Korálky Věrča

Svetry pro psy:Moje výrobky a rady

Svetry pro psy

Tak tohle jsem upletla pro svou psí slečnu.
Přišla zima do čech a moje psí slečna je teda dost zimomřivá a tak jsem jí koupila svetr.

Jo byl docela drahý a nebylo to ono. Tak jsem vlezla na půdu, a jak to bývá, našla zbytky vln ze kterých jsem pletla před asi sedumnácti lety. Tehdy pletl snad každý a považovalo se to za základní životně důležitou dovednost, jako je dneska třeba to, že si tady umím udělat tyhle stránečky a vypovídat své pocity a zážitky. Pak se nějak pletení vytratilo ve výru dějin a dneska jsem se k němu s radostí vrátila. Je to jedna z činností o kterých se říká, že když se to jednou člověk naučí , tak to nikdy nezapomene.
Je to přesně tak. Po úvodních chvilkových výpadcích jsem si na vše vzpomněla a začala plést (pro mě ) úžasné svetry pro psí slečnu. Moc mě to baví a tak jsem se rozhodla podělit s ostatními šikulkami, aby bylo víc spokojených paniček a hlavně psů. Za dvě hoďky mám svetr hotový, stojí mě právě ty dvě hoďky a alespoň upotřebím ty zbytečky co mi bylo líto vyhodit.
A tak vám, milé šikulky přeju hodně zábavy, trochu zavzpomínání na staré časy a vašim psům hodně radostného teploučkého běhání.
Návod bude během dvou dnů, je to tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý a efekt prostě super.
Zítra přiložím i fotečky , dneska moje manekýnka spí po dlouhé procházce v novém svetru.